KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066270
nr 1606 6270
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, skärgård. Olja på duk, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:14:08
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin